WONDERLAND V CAORLE

…Nedá se vyprávět, musí se prožít

Termín zájezdu: 9.-11.12. a 16.-18.12.2022

Druh zájezdu: jednodenní PC 2499,- Kč/ Akční cena: 1.690,- Kč

Adventní zájezd do italského Caorle, kde se každým rokem koná WONDERLAND. Vánočně vyzdobené městečko, spousty atrakcí pro děti i dospělé, to je ta správná předvánoční atmosféra a rarita, protože se nacházíte přímo u moře! Procházka historického centra, návštěva trhů s možností nákupu vánočních dárků i typických potravin a večerní toulání uličkami vyzdobeného a rozzářeného městečka Vám nabízí možnost nasát tu pravou předvánoční atmosféru…

CAORLE

Malebné rybářské městečko ležící v Severní části Itálie, v provincii Benátky. O Caorle se říká, že je nejhistoričtější z letovisek mezi Benátkami a Terstem. Založeno bylo při laguně již kolem roku 40 př. n. l. a mezi nejpůsobivější památky patří Dóm, bazilika San Stefano z roku 1038 s 48 m vysokou zvonicí a Santuario della Madonna dell’Angelo. Krásnou procházku po přímořské promenádě Vám zpestří tzv. „Živá skála“ (scogliera viva), kde každoročně sochaři z různých zemí tvoří sochy z balvanů. Naleznete zde mnoho obchůdků, kaváren, zmrzlináren, pizzerií a restaurací.

Popis programu:

  • 1. den – Odjezd v podvečerních či večerních hodinách (Praha Hl. nádraží cca 19.00 hod., Brno cca 22.00 hod.) Noční přejezd
  • 2. den – Příjezd do Caorle v ranních či dopoledních hodinách – návštěva trhů, procházka s technickým doprovodem a individuální program. Odjezd busem zpět do ČR v cca 21.hodin.
  • 3. den – Příjezd do ČR v ranních či dopoledních

Cena zahrnuje:

  • doprava zájezdovým busem
  • česky hovořící doprovod

Fakultativní příplatky:

  • místenky: 100,- Kč/ osobu (platba v buse) – fakultativní služba pro zájemce o konkrétní sedadlo
  • Fakultativní vstupy a suvenýry (doporučujeme kapesné cca 30-50 €)
  • Další nástupní místa: Pardubice 200 Kč, Hradec Králové 200 Kč /za osobu tam i zpět

Nástupní místa v ceně: Praha, Jihlava, Brno

Bližší info na www.czaddopravni.cz  Důležité: rezervace na e-mailu: marcela@czadpraha.cz, kontaktní tel. 00420 604 731 639 – Marcela Voltrová, DiS Při nedodržení minimálního počtu účastníků (40 osob) se zájezd ruší nebo bude nabídnut jiný termín.